Menu
(32 Personer)
Full vy Lista
Andreas Östlund

Andreas Östlund

Landskapsarkitekt MSA

andreas.ostlund@fojab.se

Mobil: +46 720 - 80 26 97

Anna Belfrage

Anna Belfrage

Arkitekt SAR/MSA

anna.belfrage@fojab.se

Mobil: +46 703 - 18 46 09

Anna Thorell

Anna Thorell

Arkitekt SAR/MSA

anna.thorell@fojab.se

Mobil: +46 702 - 01 39 07

Cecilia Jarlöv

Cecilia Jarlöv

Landskapsarkitekt LAR/MSA, Ateljéansvarig, Kompetensansvarig

cecilia.jarlov@fojab.se

Mobil: +46 730 - 60 59 17

Daniel Jerez González

Daniel Jerez González

Arkitektpraktikant

daniel.jerezgonzalez@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 34 47

Eva Ocklund

Eva Ocklund

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

eva.ocklund@fojab.se

Mobil: +46 706 - 95 58 30

Fabian Pyk

Fabian Pyk

Arkitekt

fabian.pyk@fojab.se

Mobil: +46 707 - 74 04 41

Greger Stetz

Greger Stetz

Arkitekt MSA, Dipl. - Ing.

greger.stetz@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 22 06

Helena Hemminger

Helena Hemminger

Arkitekt SAR/MSA

helena.hemminger@fojab.se

Mobil: +46 733 - 45 16 62

Jens Larsson

Jens Larsson

Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Stockholm

jens.larsson@fojab.se

Mobil: +46 761 - 65 61 63

Jessica Gardell

Jessica Gardell

Kontorsassistent (föräldraledig)

jessica.gardell@fojab.se

Mobil: +46 720 - 90 85 10

Johan Cederlöf

Johan Cederlöf

Arkitekt SAR/MSA

johan.cederlof@fojab.se

Mobil: +46 725 - 32 96 62

Johan Paju

Johan Paju

Landskapsarkitekt LAR/MSA, Kreativ ledare

johan.paju@fojab.se

Mobil: +46 705 - 37 71 77

Jordan Lane

Jordan Lane

Arkitekt MSA

jordan.lane@fojab.se

Mobil: +46 706 - 17 24 90

José Monfort Barbera

José Monfort Barbera

Arkitekt MSA

jose.monfortbarbera@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 08 22

Madeleine Leijonhufvud

Madeleine Leijonhufvud

Arkitekt SAR/MSA

madeleine.leijonhufvud@fojab.se

Mobil: +46 720 - 90 88 77

Magnus Lundström

Magnus Lundström

Arkitekt SAR/MSA

magnus.lundstrom@fojab.se

Mobil: +46 727 - 17 31 12

Matilda Lindström

Matilda Lindström

Landskapsarkitekt MSA

matilda.lindstrom@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 41 29

Max Zotterman

Max Zotterman

Arkitekt SAR/MSA

max.zotterman@fojab.se

Mobil: +46 761 - 30 40 42

Robert Lavelid

Robert Lavelid

Arkitekt SAR/MSA, Senior Architect

robert.lavelid@fojab.se

Mobil: +46 733 - 42 50 07

Samuel Rizk

Samuel Rizk

Arkitekt MSA

samuel.rizk@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 08 21

Sanna Westin

Sanna Westin

Arkitekt MSA

sanna.westin@fojab.se

Mobil: +46 720 - 50 35 63

Sara Jonasson

Sara Jonasson

Arkitekt SAR/MSA

sara.jonasson@fojab.se

Mobil: +46 708 - 24 01 12

Sergio Barba

Sergio Barba

Arkitekt SAR/MSA

sergio.barba@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 04 62

Simon Kallioinen

Simon Kallioinen

Arkitekt MaA

simon.kallioinen@fojab.se

Mobil: +46 703 - 58 88 22

Sofia Fors Szuba

Sofia Fors Szuba

Landskapsarkitekt MSA

sofia.szuba@fojab.se

Mobil: +46 706 - 16 89 50

Theresia Svensson

Theresia Svensson

Kontorsassistent

theresia.svensson@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 64 50

Thomas Mustel

Thomas Mustel

Arkitekt DE

thomas.mustel@fojab.se

Mobil: +46 730 - 57 82 62

Toon Maes

Toon Maes

Landskapsarkitekt B.Arch

toon.maes@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 35 03

Tove Forsblom

Tove Forsblom

Arkitekt MSA, Konstnär MFA

tove.forsblom@fojab.se

Mobil: +46 708 - 60 76 67

PRESS & COMMUNICATION

Emma Schöön

VD/CEO

Daniel Nord

OPERATIV CHEF/COO

Karin Fagerberg

EKONOMIANSVARIGA/
FINANCIAL ACCOUNTANTS

Carina Magnusson
Annika Bergin

 

FOJAB arkitekter Malmö
Hallenborgs Gata 1A
211 19 Malmö
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

FOJAB arkitekter Stockholm
S:t Eriksgatan 46
112 34 Stockholm
Växel +46 (0)8 - 31 61 00

FOJAB arkitekter Helsingborg
Drottninggatan 3
252 21 Helsingborg
Växel +46 (0)40 - 27 98 00