Menu
(29 Personer)
Full vy Lista
Aija Baumane

Aija Baumane

Energi- och miljöingenjör

aija.baumane@fojab.se

Mobil: +46 724 - 00 81 79

Alexandra Ghete

Alexandra Ghete

Arkitekt SAR/MSA

alexandra.ghete@fojab.se

Mobil: +46 724 - 00 86 69

Anna Belfrage

Anna Belfrage

Arkitekt SAR/MSA

anna.belfrage@fojab.se

Mobil: +46 703 - 18 46 09

Anna Thorell

Anna Thorell

Arkitekt SAR/MSA

anna.thorell@fojab.se

Mobil: +46 702 - 01 39 07

Daniel Andersson

Daniel Andersson

Arkitekt SAR/MSA

daniel.andersson@fojab.se

Mobil: +46 705 - 89 65 25

Eva Ocklund

Eva Ocklund

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

eva.ocklund@fojab.se

Mobil: +46 706 - 95 58 30

Fabian Pyk

Fabian Pyk

Arkitekt

fabian.pyk@fojab.se

Mobil: +46 707 - 74 04 41

Jens Larsson

Jens Larsson

Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Stockholm

jens.larsson@fojab.se

Mobil: +46 761 - 65 61 63

Jessica Gardell

Jessica Gardell

Kontorsassistent

jessica.gardell@fojab.se

Mobil: +46 720 - 90 85 10

Johan Paju

Johan Paju

Landskapsarkitekt LAR/MSA

johan.paju@fojab.se

Mobil: +46 705 - 37 71 77

José Monfort Barbera

José Monfort Barbera

Arkitekt MSA

jose.monfortbarbera@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 08 22

Lova Lagercrantz

Lova Lagercrantz

Arkitekt SAR/MSA

lova.lagercrantz@fojab.se

Mobil: +46 707 - 91 87 46

Madeleine Leijonhufvud

Madeleine Leijonhufvud

Arkitekt SAR/MSA

madeleine.leijonhufvud@fojab.se

Mobil: +46 720 - 90 88 77

Magnus Lundström

Magnus Lundström

Arkitekt SAR/MSA (föräldraledig)

magnus.lundstrom@fojab.se

Mobil: +46 727 - 17 31 12

Max Zotterman

Max Zotterman

Arkitekt SAR/MSA

max.zotterman@fojab.se

Mobil: +46 761 - 30 40 42

Oscar Pyk

Oscar Pyk

Inredningsarkitekt MSA

oscar.pyk@fojab.se

Mobil:

Robert Lavelid

Robert Lavelid

Arkitekt SAR/MSA, Senior Architect

robert.lavelid@fojab.se

Mobil: +46 733 - 42 50 07

Samuel Rizk

Samuel Rizk

Arkitekt MSA

samuel.rizk@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 08 21

Sanna Westin

Sanna Westin

Arkitekt MSA (föräldraledig)

sanna.westin@fojab.se

Mobil: +46 720 - 50 35 63

Sergio Barba

Sergio Barba

Arkitekt SAR/MSA (föräldraledig)

sergio.barba@fojab.se

Mobil: +46 766 - 77 04 62

Simon Kallioinen

Simon Kallioinen

Arkitekt MAA

simon.kallioinen@fojab.se

Mobil: +46 703 - 58 88 22

Sofia Fors Szuba

Sofia Fors Szuba

Landskapsarkitekt MSA

sofia.szuba@fojab.se

Mobil: +46 706 - 16 89 50

Soheil Vahed Rad

Soheil Vahed Rad

Byggnadsingenjör

soheil.vahedrad@fojab.se

Mobil: +46 725 - 32 96 62

Theodor Randås

Theodor Randås

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Mobil:

Tove Forsblom

Tove Forsblom

Arkitekt MSA, Konstnär MFA

tove.forsblom@fojab.se

Mobil: +46 708 - 60 76 67

Yeelen Levy

Yeelen Levy

Arkitekt SAR/MSA

yeelen.levy@fojab.se

Mobil: +46 726 - 00 61 04

PRESS & COMMUNICATION

Pauline Berndtsson

VD/CEO

Daniel Nord

OPERATIV CHEF/COO

Karin Fagerberg

KONTORSCHEF SKÅNE

Carl Kylberg

KONTORSCHEF STOCKHOLM

Jens Larsson

EKONOMIANSVARIGA/
FINANCIAL ACCOUNTANTS

Carina Magnusson
Annika Bergin

 

FOJAB arkitekter Malmö
Hallenborgs Gata 1A
211 19 Malmö
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

FOJAB arkitekter Stockholm
S:t Eriksgatan 46
112 34 Stockholm
Växel +46 (0)8 - 31 61 00

FOJAB arkitekter Helsingborg
Drottninggatan 3
252 21 Helsingborg
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

 

Så här behandlar vi dina personuppgifter