Alla

(159 personer)

Adrian Norlund
Byggnadsingenjör
adrian.norlund@fojab.se
+46 724 - 02 03 96

Aija Baumane
Energi- och miljöingenjör
aija.baumane@fojab.se
+46 724 - 00 81 79

Albana Mira
Arkitekt MSA
albana.mira@fojab.se
+46 702 - 62 28 83

Alexandra Ghete
Arkitekt SAR/MSA
alexandra.ghete@fojab.se
+46 724 - 00 86 69

Alper Sjöstrand
Byggnadsingenjör, Kontrollansvarig
alper.sjostrand@fojab.se
+46 735 - 20 63 17

Anders Eriksson Modin
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
anders.eriksson@fojab.se
+46 703 - 08 23 96

Anders Lundin
Arkitekt SAR/MSA, Civilingenjör Väg- och Vatten
anders.lundin@fojab.se
+46 766 - 77 43 78

Andrea Wold Bangstad
Arkitekt MAA
andrea.wold.bangstad@fojab.se
+46 724 - 00 83 08

Andreas Blomberg
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
andreas.blomberg@fojab.se
+46 705 - 32 57 00

Andreas Jentsch
Arkitekt SAR/MSA, Dipl. - Ing., Vice ateljéansvarig
andreas.jentsch@fojab.se
+46 706 - 64 05 01

Anna Belfrage
Arkitekt SAR/MSA
anna.belfrage@fojab.se
+46 703 - 18 46 09

Anna Hjort
Arkitekt SAR/MSA
anna.hjort@fojab.se
+46 702 - 91 33 60

Anna Lavén
Arkitekt SAR/MSA
anna.laven@fojab.se
+46 725 - 10 91 18

Anna Rosborg
Arkitekt SAR/MSA
anna.rosborg@fojab.se
+46 720 - 90 87 23

Anna Thorell
Arkitekt SAR/MSA
anna.thorell@fojab.se
+46 702 - 01 39 07

Annika Bergin
Ekonomiansvarig
annika.bergin@fojab.se
+46 702 - 90 24 47

Bahador Mohammadi
Arkitekt SAR/MSA
bahador.mohammadi@fojab.se
+46 730 - 71 34 53

Behrooz Taleb
Arkitekt MSA
behrooz.taleb@fojab.se
+46 724 - 02 53 15

Camilla Henricson Hjärne
Arkitekt SAR/MSA
camilla.henricson@fojab.se
+46 730 - 71 34 54

Carina Magnusson
Ekonomiansvarig
carina.magnusson@fojab.se
+46 702 - 37 30 52

Carl Hall Karlström
Arkitekt MSA
carl.hallkarlstrom@fojab.se
+46 738 - 00 40 75

Carl Kylberg
Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Skåne
carl.kylberg@fojab.se
+46 709 - 90 30 10

Carolina Thörn
Arkitekt SAR/MSA
carolina.thorn@fojab.se
+46 724 - 02 38 19

Caroline Hjalmarsson
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Vice ateljéansvarig
caroline.hjalmarsson@fojab.se
+46 725 - 24 95 30

Caroline Lindqvist
Landskapsarkitekt MSA
caroline.lindqvist@fojab.se
+46 724 - 02 21 66

Catarina Boström
Arkitekt MAA
catarina.bostrom@fojab.se
+46 724 - 02 31 03

Cecilia Pering
Arkitekt SAR/MSA, Senior rådgivare
cecilia.pering@fojab.se
+46 705 - 15 55 28

Charlotte Kristensson
Arkitekt SAR/MSA
charlotte.kristensson@fojab.se
+46 727 - 18 88 44

Christina Enscoe
Arkitekt SAR/MSA
christina.enscoe@fojab.se
+46 720 - 90 88 03

Daniel Andersson
Arkitekt SAR/MSA
daniel.andersson@fojab.se
+46 705 - 89 65 25

Daniel Jerez González
Arkitekt SAR/MSA
daniel.jerezgonzalez@fojab.se
+46 724 - 02 34 47

Daniel Nord
Arkitekt SAR/MSA, VD
daniel.nord@fojab.se
+46 706 - 87 88 82

David Kiss
Arkitekt MSA
david.kiss@fojab.se
+46 702 - 20 78 83

Elin Bredberg
HR-ansvarig
elin.bredberg@fojab.se
+46 704 - 40 71 18

Elin Madsen
Landskapsarkitekt LAR/MSA (föräldraledig)
elin.madsen@fojab.se
+46 761 - 72 12 74

Elise Lindahl
Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig
elise.lindahl@fojab.se
+46 761 - 62 61 09

Emelie Landström
Arkitektpraktikant
emelie.landstrom@fojab.se

Emilie Östberg
Landskapsarkitekt LAR/MSA
emilie.ostberg@fojab.se
+46 730 - 70 04 94

Emma Carlbom
Projektledare Arkitektur, Byggnadsingenjör
emma.carlbom@fojab.se
+46 734 - 74 74 25

Emma Pihl
Planeringsarkitekt FPR/MSA
emma.pihl@fojab.se
+46 701 - 66 92 25

Emma Schöön
Kommunikatör (föräldraledig)
emma.schoon@fojab.se
+46 702 - 49 11 57

Erik Sandberg
Arkitekt SAR/MSA
erik.sandberg@fojab.se
+46 730 - 56 86 37

Eva Ocklund
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
eva.ocklund@fojab.se
+46 706 - 95 58 30

Ewa Jeppsson
Arkitekt SIR/MSA
ewa.jeppsson@fojab.se
+46 730 - 57 57 62

Ewa Pal
Arkitekt SAR/MSA
ewa.pal@fojab.se
+46 724 - 02 41 59

Fabian Pyk
Arkitekt
fabian.pyk@fojab.se
+46 707 - 74 04 41

Filip Loguin
Arkitekt MSA/MAA
filip.loguin@fojab.se
+46 730 - 58 19 51

Frida Duveholt
Byggnadsingenjör
frida.duveholt@fojab.se
+46 720 - 80 34 37

Greger Dahlström
Arkitekt SAR/MSA, Chefsarkitekt
greger.dahlstrom@fojab.se
+46 706 - 73 42 48

Göran Ek
Arkitekt SAR/MSA
goran.ek@fojab.se
+46 703 - 10 99 09

Hans Ödman
Arkitekt
hasse.odman@fojab.se
+46 706 - 29 69 30

Haydar Alward
Arkitekt SAR/MSA
haydar.alward@fojab.se
+46 761 - 02 25 02

Helena Bülow-Hübe
Miljö- och energichef, tekn. dr
helena.bulow-hube@fojab.se
+46 706 - 18 16 83

Henning Röschmann
Arkitekt SAR/MSA
henning.roschmann@fojab.se
+46 725 - 22 63 24

Henrik Laurino
Arkitekt SAR/MSA
henrik.laurino@fojab.se
+46 761 - 63 41 29

Henrik Malm
Arkitekt
henrik.malm@fojab.se
+46 766 - 69 69 57

Ida Stavenow
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
ida.stavenow@fojab.se
+46 703 - 32 49 89

Jackson Lundberg-Barkess
Arkitekt SAR/MSA
jackson.lundberg-barkess@fojab.se
+46 766 - 77 34 26

Jacob Everhed
Arkitekt MSA
jacob.everhed@fojab.se
+46 724 - 02 25 66

Janis Kursis
Arkitekt SAR/MSA
janis.kursis@fojab.se
+46 702 - 42 80 29

Jefta van Bellen
Arkitekt SAR/MSA
jefta.vanbellen@fojab.se
+46 766 - 77 62 72

Jennie Tyrberg
Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig
jennie.tyrberg@fojab.se
+46 704 - 21 66 12

Jens Dymling
Arkitekt SAR/MSA
jens.dymling@fojab.se
+46 705 - 68 76 80

Jens Larsson
Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Stockholm
jens.larsson@fojab.se
+46 761 - 65 61 63

Jessica Gardell
Kontorsassistent
jessica.gardell@fojab.se
+46 720 - 90 85 10

Jimmy Bussenius
Arkitekt SAR/MSA
jimmy.bussenius@fojab.se
+46 724 - 02 46 21

Joachim Lundquist
Arkitekt SAR/MSA, Arkitekturchef
joachim.lundquist@fojab.se
+46 705 - 90 24 18

Johan Paju
Landskapsarkitekt LAR/MSA
johan.paju@fojab.se
+46 705 - 37 71 77

Johan Sennström
Arkitekt SAR/MSA
johan.sennstrom@fojab.se
+46 705 - 83 97 05

Johanna Brandt
Arkitekt SAR/MSA
johanna.brandt@fojab.se
+46 709 - 90 12 00

Jonas Ruthblad
Arkitekt SAR/MSA
jonas.ruthblad@fojab.se
+46 708 - 40 11 40

José Monfort Barbera
Arkitekt MSA
jose.monfortbarbera@fojab.se
+46 766 - 77 08 22

Karin Andersson
Arkitekt MSA
karin.andersson@fojab.se
+46 724 - 02 21 38

Karin Fagerberg
Arkitekt SAR/MSA, Operativ chef
karin.fagerberg@fojab.se
+46 705 - 27 46 15

Katrin Johansson
Arkitekt MSA
katrin.johansson@fojab.se
+46 724 - 02 13 49

Kjell Adamsson
Arkitekt SAR/MSA, Affärsutvecklingschef, vVD
kjell.adamsson@fojab.se
+46 708 - 83 80 82

Klara Andersson
Arkitekt MAA
klara.andersson@fojab.se
+46 734 - 74 76 84

Klara Stigner
Arkitekt SAR/MSA
klara.stigner@fojab.se
+46 720 - 80 34 27

Kristina Fors
Arkitekt SIR/MSA
kristina.fors@fojab.se
+46 735 - 06 15 18

Kristina Kember
Arkitekt SAR/MSA
kristina.kember@fojab.se
+46 727 - 03 76 72

Lars Aage Nilsson
Arkitekt SAR/MSA
larsaage.nilsson@fojab.se
+46 706 - 64 16 11

Lars Nilsson
Arkitekt SAR/MSA, Projekteringsledare
lars.nilsson@fojab.se
+46 767 - 65 66 61

Lisa Mannheimer
Arkitekt SIR/MSA, Ateljéansvarig
lisa.mannheimer@fojab.se
+46 705 - 46 02 33

Ljupco Stefanovski
Byggnadsingenjör
ljupco.stefanovski@fojab.se
+46 707 - 75 58 59

Lotta Thun
Arkitekt SIR/MSA
lotta.thun@fojab.se
+46 766 - 77 25 47

Lova Lagercrantz
Arkitekt SAR/MSA
lova.lagercrantz@fojab.se
+46 707 - 91 87 46

Lube Spasevski
IT-ansvarig
lube.spasevski@fojab.se
+46 706 - 17 50 10

Ludvig Håkansson Orsvall
Arkitekt MAA
ludvig.hakanssonorsvall@fojab.se
+46 724 - 02 74 29

Madeleine Heckler
Arkitekt SAR/MSA
madeleine.heckler@fojab.se
+46 725 - 25 51 22

Madeleine Leijonhufvud
Arkitekt SAR/MSA
madeleine.leijonhufvud@fojab.se
+46 720 - 90 88 77

Magdalena Hedman
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Marknadschef, Ansvarig Stadsutveckling
magdalena.hedman@fojab.se
+46 708 - 47 05 50

Magdalena Stefanowicz
Arkitekt MSc
magdalena.stefanowicz@fojab.se
+46 724 - 02 03 49

Magnus Lundström
Arkitekt SAR/MSA
magnus.lundstrom@fojab.se
+46 727 - 17 31 12

Magnus Nilsson
Arkitekt SAR/MSA, Modellbyggare
magnus.nilsson@fojab.se
+46 739 - 39 62 44

Maja Linse
Arkitekt MSA
maja.linse@fojab.se
+46 730 - 49 65 21

Maria Jönsson
Byggnadsingenjör, Kvalitetsansvarig, Vice ateljéansvarig
maria.jonsson@fojab.se
+46 702 - 47 86 28

Maria Listrup
Arkitekt SAR/MSA
maria.listrup@fojab.se
+46 702 - 94 43 10

Marie Carlander
Ekonomiassistent
marie.carlander@fojab.se
+46 761 - 63 42 16

Marlene Persson
Ledningsassistent
marlene.persson@fojab.se
+46 40 - 27 98 00

Mathias Åström
Arkitekt SAR/MSA
mathias.astrom@fojab.se
+46 730 - 60 52 46

Mats Molén
Arkitekt SAR/MSA
mats.molen@fojab.se
+46 702 - 56 66 60

Mats Nilsson
Arkitekt SAR/MSA
mats.nilsson@fojab.se
+46 768 - 76 66 22

Mattias Essner
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
mattias.essner@fojab.se
+46 730 - 20 69 87

Mattias Hedberg Ek
Arkitekt SAR/MSA, Uppdragschef
mattias.hedberg-ek@fojab.se
+46 702 - 18 43 32

Mattias Johansson
Arkitekt MSA
mattias.johansson@fojab.se
+46 736 - 70 76 70

Mattias Örnbring
Arkitekt SAR/MSA
mattias.ornbring@fojab.se
+46 761 - 35 71 10

Max Zotterman
Arkitekt SAR/MSA
max.zotterman@fojab.se
+46 761 - 30 40 42

Mikael Lassen
Arkitekt SAR/MSA
mikael.lassen@fojab.se
+46 761 - 69 62 18

Mikael Pettersson
Arkitekt SAR/MSA
mikael.pettersson@fojab.se
+46 709 - 10 95 99

Mirelle Landerberg
Byggnadsingenjör
mirelle.landerberg@fojab.se
+46 720 - 90 87 40

Mårten Fridberg
Byggnadsingenjör, CAD-ansvarig
marten.fridberg@fojab.se
+46 761 - 62 06 85

Niklas Sonestad
Arkitekt MSA/MAA, Vice ateljéansvarig
niklas.sonestad@fojab.se
+46 735 - 15 70 94

Nils Philip Påhlsson
Arkitekt SAR/MSA
nilsphilip.pahlsson@fojab.se
+46 727 - 26 83 40

Nina Torstensson
Arkitekt MSA
nina.torstensson@fojab.se
+46 702 - 79 74 22

Ninnie Hedström
Arkitekt SAR/MSA
ninnie.hedstrom@fojab.se
+46 724 - 02 11 85

Oscar Pyk
Inredningsarkitekt MSA
oscar.pyk@fojab.se
+46 704 - 17 72 53

Oskar Svahn
Arkitekt
oskar.svahn@fojab.se
+46 720 - 50 59 68

Patrik Bengtsson
Arkitekt MSA
patrik.bengtsson@fojab.se
+46 720 - 50 70 17

Pauline Berndtsson
Pressansvarig
pauline.berndtsson@fojab.se
+46 720 - 50 53 57

Per Aage Nilsson
Arkitekt SAR/MSA
peraage.nilsson@fojab.se
+46 706 - 29 24 23

Per-Kristian Hansson
Arkitekt
per-kristian.hansson@fojab.se
+46 724 - 02 40 13

Petra Jenning
Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig, Ansvarig FOJABcode
petra.jenning@fojab.se
+46 722 - 36 12 44

Pia Månsson
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
pia.mansson@fojab.se
+46 703 - 06 08 28

Pontus Tebäck
Arkitekt MSA
pontus.teback@fojab.se
+46 705 - 08 35 99

Rachelle Navarro Åstrand
Arkitekt SAR/MSA
rachelle.astrand@fojab.se
+46 703 - 63 67 90

Rebecca Saaby Mehlum
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
rebecca.saaby@fojab.se
+46 706 - 81 58 30

Rebecca Wörlén
Byggnadsingenjör
rebecca.worlen@fojab.se
+46 732 - 03 45 35

Rebecka Örtegren
Arkitekt MSA
rebecka.ortegren@fojab.se
+46 720 - 90 85 65

Richard Sjöberg
Arkitekt MSA
richard.sjoberg@fojab.se
+46 724 - 02 88 57

Robert Lavelid
Arkitekt SAR/MSA, Senior Architect
robert.lavelid@fojab.se
+46 733 - 42 50 07

Samer AL-Sanee
Inredningsarkitekt
samer.al-sanee@fojab.se
+46 724 - 00 85 95

Samuel Rizk
Arkitekt SAR/MSA
samuel.rizk@fojab.se
+46 766 - 77 08 21

Sanna Westin
Arkitekt MSA (föräldraledig)
sanna.westin@fojab.se
+46 720 - 50 35 63

Sara Ericsson
Arkitekt SAR/MSA, Ansvarig FOJAB Hållbarhet
sara.ericsson@fojab.se
+46 733 - 91 44 33

Sara Mårtensson
Byggnadsingenjör
sara.martensson@fojab.se
+46 727 - 15 73 22

Sergio Barba
Arkitekt SAR/MSA
sergio.barba@fojab.se
+46 766 - 77 04 62

Simon Kallioinen
Arkitekt MAA
simon.kallioinen@fojab.se
+46 703 - 58 88 22

Sofia Carlberg
Arkitekt
sofia.carlberg@fojab.se

Sofia Fors Szuba
Landskapsarkitekt MSA
sofia.szuba@fojab.se
+46 706 - 16 89 50

Sofie Östergren
Receptionist
sofie.ostergren@fojab.se
+46 724 - 02 61 21

Soheil Vahed Rad
Byggnadsingenjör
soheil.vahedrad@fojab.se
+46 725 - 32 96 62

Staffan Premmert
Arkitekt SAR/MSA, Senior Architect
staffan.premmert@fojab.se
+46 725 - 73 77 37

Stefan Johansson
Arkitekt MSA, Kreativ ledare
stefan.johansson@fojab.se
+46 706 - 64 23 02

Sune Nilsson
Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig
sune.nilsson@fojab.se
+46 705 - 12 42 28

Sven Teder
Arkitekt SAR/MSA
sven.teder@fojab.se
+46 724 - 02 30 71

Theodor Randås
Landskapsarkitekt LAR/MSA

Thomas Lind
Arkitekt SAR/MSA
thomas.lind@fojab.se
+46 724 - 02 32 26

Tobias Henriks
Arkitekt MSA
tobias.henriks@fojab.se
+46 724 - 02 85 59

Tove Forsblom
Arkitekt MSA, Konstnär MFA
tove.forsblom@fojab.se
+46 708 - 60 76 67

Ulrika Sellin
Arkitekt SAR/MSA
ulrika.sellin@fojab.se
+46 706 - 80 96 33

Viktor Johansson
Arkitekt MSA
viktor.johansson@fojab.se
+46 724 - 02 61 69

Viktoria Kowal
Inredningsarkitekt SIR/MSA
viktoria.kowal@fojab.se
+46 709 - 13 40 69

Ville Hising
Grafisk formgivare, Webbansvarig
ville.hising@fojab.se
+46 702 - 45 29 00

Viveca Rosencrantz
Arkitekt SAR/MSA
viveca.rosencrantz@fojab.se
+46 761 - 16 81 10

Viveka Nordh Premmert
Byggnadsingenjör
viveka.nordh@fojab.se
+46 702 - 49 54 93

Yeelen Levy
Arkitekt SAR/MSA
yeelen.levy@fojab.se
+46 726 - 00 61 04

Ylva Petersson
Landskapsarkitekt
ylva.petersson@fojab.se
+46 724 - 02 11 27

Åsa Jönsson
Arkitekt SIR/MSA
asa.jonsson@fojab.se
+46 725 - 11 08 03

Åsa Samuelsson
Arkitekt SAR/MSA
asa.samuelsson@fojab.se
+46 701 - 66 92 23