Menu
(13 Personer)
Full vy Lista
Adrian Norlund

Adrian Norlund

Byggnadsingenjör

adrian.norlund@fojab.se

Mobil: +46 724 - 02 03 96

Aija Baumane

Aija Baumane

Energi- och miljöingenjör

aija.baumane@fojab.se

Mobil: +46 724 - 00 81 79

Alper Sjöstrand

Alper Sjöstrand

Byggnadsingenjör, Kontrollansvarig (KA)

alper.sjostrand@fojab.se

Mobil: +46 735 - 20 63 17

Emma Carlbom

Emma Carlbom

Projektledare Arkitektur, Byggnadsingenjör

emma.carlbom@fojab.se

Mobil: +46 734 - 74 74 25

Frida Duveholt

Frida Duveholt

Byggnadsingenjör

frida.duveholt@fojab.se

Mobil: +46 720 - 80 34 37

Helena Bülow-Hübe

Helena Bülow-Hübe

Miljö- och energichef, tekn. dr

helena.bulow-hube@fojab.se

Mobil: +46 706 - 18 16 83

Ljupco Stefanovski

Ljupco Stefanovski

Byggnadsingenjör

ljupco.stefanovski@fojab.se

Mobil: +46 707 - 75 58 59

Maria Jönsson

Maria Jönsson

Byggnadsingenjör, Kvalitetsansvarig, Vice ateljéansvarig

maria.jonsson@fojab.se

Mobil: +46 702 - 47 86 28

Mirelle Landerberg

Mirelle Landerberg

Byggnadsingenjör

mirelle.landerberg@fojab.se

Mobil: +46 720 - 90 87 40

Mårten Fridberg

Mårten Fridberg

Byggnadsingenjör, CAD-ansvarig

marten.fridberg@fojab.se

Mobil: +46 761 - 62 06 85

Sara Mårtensson

Sara Mårtensson

Byggnadsingenjör

sara.martensson@fojab.se

Mobil: +46 727 - 15 73 22

Soheil Vahed Rad

Soheil Vahed Rad

Byggnadsingenjör

soheil.vahedrad@fojab.se

Mobil: +46 725 - 32 96 62

Viveka Nordh Premmert

Viveka Nordh Premmert

Byggnadsingenjör

viveka.nordh@fojab.se

Mobil: +46 702 - 49 54 93

PRESS & COMMUNICATION

Emma Schöön

VD/CEO

Daniel Nord

OPERATIV CHEF/COO

Karin Fagerberg

EKONOMIANSVARIGA/
FINANCIAL ACCOUNTANTS

Carina Magnusson
Annika Bergin

 

FOJAB arkitekter Malmö
Hallenborgs Gata 1A
211 19 Malmö
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

FOJAB arkitekter Stockholm
S:t Eriksgatan 46
112 34 Stockholm
Växel +46 (0)8 - 31 61 00

FOJAB arkitekter Helsingborg
Drottninggatan 3
252 21 Helsingborg
Växel +46 (0)40 - 27 98 00