Menu
(14 Personer)
Full vy Lista
Anders Eriksson Modin

Anders Eriksson Modin

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

anders.eriksson@fojab.se

Mobil: +46 703 - 08 23 96

Andreas Blomberg

Andreas Blomberg

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

andreas.blomberg@fojab.se

Mobil: +46 705 - 32 57 00

Andreas Jentsch

Andreas Jentsch

Arkitekt SAR/MSA, Dipl. - Ing., Vice ateljéansvarig

andreas.jentsch@fojab.se

Mobil: +46 706 - 64 05 01

Cecilia Jarlöv

Cecilia Jarlöv

Landskapsarkitekt LAR/MSA, Ateljéansvarig

cecilia.jarlov@fojab.se

Mobil: +46 730 - 60 59 17

Elise Lindahl

Elise Lindahl

Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig

elise.lindahl@fojab.se

Mobil: +46 761 - 62 61 09

Eva Ocklund

Eva Ocklund

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

eva.ocklund@fojab.se

Mobil: +46 706 - 95 58 30

Ida Stavenow

Ida Stavenow

Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig

ida.stavenow@fojab.se

Mobil: +46 703 - 32 49 89

Lisa Mannheimer

Lisa Mannheimer

Arkitekt SIR/MSA, Ateljéansvarig

lisa.mannheimer@fojab.se

Mobil: +46 705 - 46 02 33

Maria Jönsson

Maria Jönsson

Byggnadsingenjör, Kvalitetsansvarig, Vice ateljéansvarig

maria.jonsson@fojab.se

Mobil: +46 702 - 47 86 28

Mattias Essner

Mattias Essner

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

mattias.essner@fojab.se

Mobil: +46 730 - 20 69 87

Petra Jenning

Petra Jenning

Arkitekt SAR/MSA, Vice ateljéansvarig, Ansvarig FOJABcode

petra.jenning@fojab.se

Mobil: +46 722 - 36 12 44

Pia Månsson

Pia Månsson

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

pia.mansson@fojab.se

Mobil: +46 703 - 06 08 28

Rebecca Saaby Mehlum

Rebecca Saaby Mehlum

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

rebecca.saaby@fojab.se

Mobil: +46 706 - 81 58 30

Sune Nilsson

Sune Nilsson

Arkitekt SAR/MSA, Ateljéansvarig

sune.nilsson@fojab.se

Mobil: +46 705 - 12 42 28

PRESS & COMMUNICATION

Emma Schöön

VD/CEO

Daniel Nord

OPERATIV CHEF/COO

Karin Fagerberg

EKONOMIANSVARIGA/
FINANCIAL ACCOUNTANTS

Carina Magnusson
Annika Bergin

 

FOJAB arkitekter Malmö
Hallenborgs Gata 1A
211 19 Malmö
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

FOJAB arkitekter Stockholm
S:t Eriksgatan 46
112 34 Stockholm
Växel +46 (0)8 - 31 61 00

FOJAB arkitekter Helsingborg
Drottninggatan 3
252 21 Helsingborg
Växel +46 (0)40 - 27 98 00